badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Dotychczasowy rynek budowlany rządzi się praktycznymi rozporządzeniami - bardzo trudno jest wyobrazić sobie jego działanie bez przeprowadzania tak znaczących w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest przede wszystkim sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają konsumentów, czy konkretny obszar stwarza możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji lub przebudowy lub także konieczne będą ponadprogramowe prace. Jako specjalistyczna firma oferująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej aktywność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami oraz wiedzą możemy zagwarantować Państwa, że będą to profesjonalne usługi najlepszej jakości.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje osobiste takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Prowadzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu gruntownie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wręcz katastrofalny w skutkach - są w stanie pojawić się na przykład niezamienne efekty, jakie powodują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, czy nie pojawi się możliwość pękania ścian czy też zapadnięcia się fundamentów należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są trudne, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W opisującej nas ogromnej ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia gruntu.