badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne podłoża to profesjonalna usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie obecny rynek budowniczy - badania prowadzone są właściwie bez ustanku, są niebezużyteczne w celu określenia stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają klientów, czy konkretny teren stwarza możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji czy też przebudowy lub też nieodzowne będą akcesoryjne prace. Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie, jacy funkcjonują na rynku geologicznym od nadzwyczaj wielu lat możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość i prawidłowo wykonane zadania.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przekazane jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak chociażby budowa domów jednorodzinnych. Nasza propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i konsumenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu szczegółowo definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nietrafne dobranie fundamentów do typu gruntów na jakim jest ona planowana ma okazję owocować nieodwracalnymi i niestety istotnymi niedociągnięciami konstrukcji budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, lub nie pojawi się możliwość pękania ścian albo zapadnięcia się fundamentów należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeśli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W należącej do nas ogromnej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.