badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to profesjonalna usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie aktualny rynek budowlany - badania przeprowadzane są właściwie nieustannie, są wymagane w celu określenia stanu podłoża i jego możliwości. Badania te upewniają konsumentów, czy konkretny obszar kreuje możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji bądź przebudowy lub również nieodzowne będą ponadprogramowe prace. Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy funkcjonują na rynku geologicznym od niesłychanie wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i porządnie wykonane zadania.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak choćby budowa domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu od początku do końca definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład nieodwracalne rezultaty, jakie powodują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, lub nie pojawi się możliwość pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeśli zachodzi taka potrzeba oraz warunki gruntowe są trudne, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W opisującej nas ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego deformowania gruntu.