badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Aktualny rynek budowlany rządzi się konkretnymi prawami - bardzo trudno jest wyimaginować sobie jego działanie bez przeprowadzania tak istotnych w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest w głównej mierze sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają klientów, czy rzeczowy teren stwarza możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji lub ewentualnie przebudowy lub również potrzebne będą poboczne prace. Jako zawodowcy w swojej dyscyplinie, którzy działają na rynku geologicznym od niezmiernie wielu lat możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość i porządnie wykonane zadania.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak choćby budowa domów jednorodzinnych. Nasza propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak oraz kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu dokumentnie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieodpowiednie dobranie fundamentów do typu gruntów na jakim jest ona planowana może owocować nieodwracalnymi oraz niestety znacznymi uszkodzeniami konstrukcji obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się szansa pękania ścian bądź zapadnięcia się fundamentów warto zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są trudne, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W opisującej nas ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia gruntu.