badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Bieżący rynek budowniczy rządzi się rzeczowymi regułami - niesłychanie trudno jest wyimaginować sobie jego działanie bez przeprowadzania tak istotnych w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest w głównej mierze sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają kontrahentów, czy rzeczowy obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy czy też potrzebne będą akcesoryjne prace. Jako specjaliści w swojej dyscyplinie, jacy funkcjonują na rynku geologicznym od wybitnie wielu lat możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oraz poprawnie wykonane zadania.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Nasza oferta jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i klienci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu szczegółowo definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wręcz katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład niezamienne efekty, jakie wywołują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, czy nie pojawi się możliwość pękania ścian czy też zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli zachodzi taka potrzeba i warunki gruntowe są trudne, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W należącej do nas ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.