badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to profesjonalna usługa, bez której trudno wyobrazić sobie obecny rynek budowlany - badania przeprowadzane są odpowiednio nieustannie, są wymagane w celu wskazania stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają konsumentów, czy konkretny teren stwarza możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji lub też przebudowy czy też potrzebne będą poboczne prace. Jako zawodowcy w swojej dyscyplinie, którzy funkcjonują na rynku geologicznym od niesłychanie wielu lat jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość oraz poprawnie wykonane zadania.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przekazane jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak choćby budowa domów jednorodzinnych. Nasza propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak oraz kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu dokumentnie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nietrafne dobranie podłoży do rodzaju gruntów na jakim jest ona planowana może skutkować nieodwracalnymi i niestety istotnymi defektami konstrukcji obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się możliwość pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba oraz warunki gruntowe są trudne, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W naszej ogromnej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.