badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Bieżący rynek budowlany rządzi się konkretnymi regulacjami - niezmiernie trudno jest wyimaginować sobie jego działanie bez przeprowadzania tak znaczących w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest przede wszystkim sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają kontrahentów, czy rzeczowy obszar stwarza możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji lub też przebudowy lub również nieodzowne będą pomocnicze prace. Jako specjalistyczna firma oferująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej działalność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami i zdają sobie sprawę z tego możemy zapewnić Państwa, że będą to usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje osobiste takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Nasza oferta jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu całkowicie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład nieodwracalne wyniki, jakie wywołują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, czy nie pojawi się szansa pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów warto zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie przez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeśli następuje taka potrzeba oraz warunki gruntowe są trudne, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W opisującej nas ogromnej ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego deformowania gruntu.