badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne podłoża to usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie bieżący rynek budowlany - badania przeprowadzane są właściwie nieustannie, są wymagane w celu wyznaczenia stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają kontrahentów, czy konkretny obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji lub przebudowy lub również nieodzowne będą dodatkowe prace. Jako specjalistyczna firma proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej aktywność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami i zdają sobie sprawę z tego jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że będą to profesjonalne usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Nasza propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak oraz klienci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu od początku do końca definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wyraźnie katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład niezamienne wyniki, które powodują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, czy nie pojawi się szansa pękania ścian bądź zapadnięcia się fundamentów warto zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeśli zachodzi taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W naszej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.