badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Bieżący rynek budowniczy rządzi się rzeczowymi regulacjami - wybitnie trudno jest wyimaginować sobie jego działanie bez przeprowadzania tak znaczących w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest przede wszystkim sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają klientów, czy konkretny obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy czy także potrzebne będą pomocnicze prace. Jako specjalistyczna firma oferująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej aktywność poparta jest doświadczeniem, kwalifikacjami i zdają sobie sprawę z tego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa, że będą to profesjonalne usługi najwyższej jakości.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak choćby budowa domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i klienci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu gruntownie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wręcz katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład niezamienne wyniki, jakie powodują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, czy nie pojawi się możliwość pękania ścian bądź zapadnięcia się fundamentów należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są trudne, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W należącej do nas ogromnej ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.