badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to profesjonalna usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie obecny rynek budowlany - badania prowadzone są odpowiednio bez ustanku, są wymagane w celu wskazania stanu podłoża i jego możliwości. Badania te upewniają klientów, czy konkretny obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji czy też przebudowy lub także nieodzowne będą dodatkowe prace. Jako specjalistyczna jednostka proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej działalność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą możemy zapewnić Państwa, że będą to profesjonalne usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przekazane jest również pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje osobiste takie jak choćby konstrukcja domów jednorodzinnych. Prowadzona przez nas propozycja skierowana jest zatem zarówno do konsumentów prywatnych, jak i biznesowych oraz biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu dokumentnie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieodpowiednie dobranie fundamentów do typu gruntów na jakim jest ona planowana ma okazję skutkować nieodwracalnymi i niestety poważnymi uszkodzeniami konstrukcji budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, czy nie pojawi się możliwość pękania ścian albo zapadnięcia się fundamentów należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeśli zachodzi taka potrzeba oraz warunki gruntowe są skomplikowane, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W naszej szerokiej ofercie znajdują się też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.