badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to profesjonalna usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie bieżący rynek budowniczy - badania przeprowadzane są właściwie bezustannie, są niezbędne w celu wskazania stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają klientów, czy rzeczowy obszar stwarza możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji lub też przebudowy lub także potrzebne będą akcesoryjne prace. Jako specjalistyczna jednostka proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, której aktywność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami oraz zdają sobie sprawę z tego możemy zapewnić Państwa, że będą to usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje osobiste takie jak choćby budowa domów jednorodzinnych. Nasza propozycja skierowana jest wobec tego zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych oraz biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu dokładnie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - są w stanie pojawić się na przykład nieodwracalne efekty, jakie powodują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się możliwość pękania ścian bądź zapadnięcia się fundamentów należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeżeli zachodzi taka potrzeba i warunki gruntowe są trudne, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W naszej szerokiej ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.