badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to profesjonalna usługa, bez której trudno wyobrazić sobie bieżący rynek budowlany - badania prowadzone są właściwie bezustannie, są niebezużyteczne w celu określenia stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają konsumentów, czy rzeczowy obszar stwarza możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy lub również potrzebne będą pomocnicze prace. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, jacy działają na rynku geologicznym od niezwykle wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i dobrze wykonane zadania.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak choćby konstrukcja domów jednorodzinnych. Nasza propozycja skierowana jest zatem zarówno do kontrahentów prywatnych, jak i biznesowych i biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu wnikliwie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład niezamienne wyniki, jakie powodują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, czy nie pojawi się możliwość pękania ścian albo zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W należącej do nas ogromnej ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.