badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Bieżący rynek budowniczy rządzi się rzeczowymi wytycznymi - wybitnie trudno jest wyimaginować sobie jego działanie bez przeprowadzania tak istotnych w tej branży badań geotechnicznych, jakich celem jest w głównej mierze sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają kontrahentów, czy rzeczowy teren stwarza możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy czy również konieczne będą dodatkowe prace. Jako specjalistyczna jednostka proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, której aktywność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami oraz zdają sobie sprawę z tego jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że będą to usługi najlepszej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak choćby konstrukcja domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas oferta jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak oraz kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu całkowicie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład nieodwracalne efekty, które wywołują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, lub nie pojawi się możliwość pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeżeli zachodzi taka potrzeba i warunki gruntowe są trudne, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W opisującej nas ofercie znajdują się też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.